| anonim_4396 a întrebat:

E un baiat mutat de curand in bloc la mine. Cum pot afla cum il cheama (ii stiu doar prenumele), fara a-l intreba pe el? Daca as afla numele as reusi sa aflu scoala, sa vad in ce clasa e. Chiar asa avea nevoie. Multumesc.

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Intra in discutie cu el cu ceva de genul,, buna, stai in bloc cu mine, pot sa stiu cum te cheama?, la cati hoti sunt in preajma, vreau sa stiu daca ma pot baza pe tine si sa ma aperi

| gynutza_5762 a răspuns:

Intreaba-ti vecinii de bloc

| gynutza_5762 a răspuns:

Intreaba-ti vecinii de bloc.

sper sa afli, in cele din urma. sau poate chiar iti poti intreba parintii despre cei noi si despre acel baiat. ii poti intreba pe motiv ca ai vrea sa stii. doar locuiti in acelasi loc

bafta

fundita?batting eyelashes

| Simona a răspuns:

Buna...se p-are ca esti cam timida. dar incearca un dialog cu el.sincer nu cred ca e atat de nerespectuos si sa te refuze...
asa cred eu ca este mai bine, si nu e mare greu

| TEIRAU a răspuns:

Daca ai nevoie de nume urmareste-l si vezi la ce apartament sta. da nu e o idee prea buna. cand il vezi next time baga-te in seama! baietii adora fetele care iau initiativa. ai uitat sa mentionezi ca ai 12 ani laughing