| catalin41190 a întrebat:

Salut.stie cineva cum pot afla ce vecini au stat la mine in bloc de-a lungul anilor? de exemplu un vecin caruia nu-i stiu decat numele de familie s-a mutat si vreau sa vad unde, sau macar numele intreg sa il aflu. daca se poate sa aflu locatarii dintr-un bloc de pe o strada.stie cineva daca se poate afla asa ceva? dau funda mare.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Poti afla de la administratorul asociatiei de locatari din blocul respectiv --- asta, daca doresti sa aflii numele locatarilor actuali. Daca doresti sa aflii numele celor care au locuit in decursul timpului intr-un anume apartament din blocul respectiv, trebuie ca administratorul sa aiba bunavointa sa caute in arhiva asociatiei respective( ceea ce nu cred ca va face! --- mai simplu este sa-i intrebi pe cei care locuiesc de mult timp in blocul respectiv. )