| Justmeandmysmile a întrebat:

am nevoie de ajutor.In clasa a 4-a am dansat cu un baiat la banchet care ma placea am aflat ca m-a sarutat (pe buze) in autocar (eu dormeam laughing ), asta am aflat dupa 4 ANI! acum fiind a 8-a.SI de curand nu stiu de la ce a pornit dar mi-am amintit de el si nu pot sa mi-l scot din minte plus ca il mai si vad ca a fost cu mine in clasa si in a 5-a s-a mutat la alta scoala si mai trece pe la scoala la noi.Cum sa fac sa uit de el? Fundita!

9 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Dai un click...dai DELETE si il stergi din Recycle Bin.
happy

| ღByByღ a răspuns:

De ce sa il uiti?

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Il vei uita in momentul in care iti va cadea cu tronc alt baiat.si asta se va intampla sigur. happy

| yoana_5239 a răspuns:

Pai e special pentru tine nu nevoie sa il uiti faci o pasiune pentru el incearca s ail contactezi cine stie ce rezerva viitorul, si daca vrei sa il uiti incarca sa iti faci un iubit

| PetronelaBurlacu a răspuns:

Gaseste pe alcineva.stii care e faza ochi care nu se vad se uita deci evital.evita sa b cu el sau sa va intalniti si gata. pooop. funda

| theocooltheocool a răspuns:

Trebuie sa uiti de el? adica. daca a facut ce a facut. poate inca te mai place si nu ai dc sa vrei sa il uiti.ai putea sa il bagi in seama sa. faci diferite chestii sa ii atragi atentia.si va observa ce incerci sa faci. dDeci eu chiar nu cred ca are rost sa-l uiti.in continuaare.depinde de tine. faci ce simti:*

| papusica_3536 a răspuns:

Fiecare baiat are loc special in inima ta dar cu timpu il vei uita cum se zice ochii care nu se vad se uita

| papusica_3536 a răspuns:

Daca cu timpu vei gasi pe altcineva si te vei indragosti si vei uita de el

| Sweetd a răspuns:

Nu vad de ce ai vrea sa uiti de el? Vorbeste cu el, imprieteneste-te cu el si vezi ce iese mai departe. Daca vezi ca nu e interesat, atunci poti sa incerci sa uiti de el.Pana acum nu vad un motiv pentru care sa faci asta.Succes!