| andreeascumpi a întrebat:

E un baiat pe care eu il iubesc si el stie, si el ma iubeste din cate mi-a spus. Nu stau cu el, dar el vrea sa se impace cu o fata, spre norocul meu aceasta a refuzat, dar se vor impaca. Si nu stiu cum sa fac sa il impiedic sa stea cu ea. Daca ii spun adevarul imi va fi rusine maxima daca nu va baga de seama. Ajuatati-ma, va rog, nu stiu ce sa fac! Multumesc. Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca vrea sa se impace cu fata aia e clar ca nu simte nimic pentru tine deci renunta cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândește, dacă ăla te iubește așa cum ai spus tu de ce ar mai vrea să se împace cu aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubește, dar vrea să se împace cu fosta. frumos.