| Saturday a întrebat:

E urgent! Cineva mi-a blocat id-ulcryingcryingstiu cum se blocheaza, dar nu si cum se deblocheaza.Eu nu mi l-am blocat(logic), dar cred ca cea mai buna prietena a mea a facut asta pentru ca i-am aratat cum i-am blocat id-ul tatalui meu si acum cred ca mi l-a blocat.Va rog sa imi spuneti si mie cum il deblochez! Pls!
Multumesc abticipat!:X!

Răspuns Câştigător
| LoLo a răspuns:

Buna...

urmeaza pasii de aici poate merge:)

http://www.zambesc.com/cum-se-deblocheaza-un-id-de-messenger/

2 răspunsuri:
| Ada... a răspuns:

Cred ca cineva a vrut sa iti afle parolathinking Stai linistita nu va dura mult si se va debloca singurwinking. Mie nu mi s-a intamplat, dar i s-a intamplat unei prietene, iar problema i s-a remediat in vreo cateva ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dark soul iti multumesc din suflet si eu am facut ce ai zis tu iti multumesc din inima