| ILoveMyBed a întrebat:

e urgent, cum se schimba parola la yahoo masenger, plss, dau funda pentru raspunsul cel mai indetaliat.

Răspuns Câştigător
| mariluz214 a răspuns:

Pai intrii pe mail, te duci la account( acolo sus in stanga unde iti scrie numele, adica hello, x), apoi iti mai bagi o data parola si mergi la optiunea change your passwordhappy

2 răspunsuri:
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Intri pe www.yahoo.ro,cauti opziunea schimba parola si o schimbi...sau cand vrei sa intri pui una gresita si dai am uitat parola. raspunzi la intrebari e facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a ajutat mult site-ul ăsta : http://www.zambesc.com/cum-se-schimba-parola-la-messenger/.