| shlerlyn4 a întrebat:

Bunabatting eyelashes e ziua unui prieten si e cam departe si as vrea sa ii trimit un mesaj happy
Niste idei cu ce i.as putea spune happy Daca se poate in spaniolahee hee daca nu merge si in romanabig grin

Funditabig grin

2 răspunsuri:
| biuuu a răspuns:

Disfruta de cada momento, sonrias, ser feliz y acuerdate una cosa: hoy es el día más especial del año para ti asi que vivela al máximo! Feliz cumpleaños!
ai incredere ca stiu spaniola...nu ff bine da stiu
si se traduce cam asa
Bucura-te de fiecare moment, zambeste fi fericit si aminteste-ti un lucru:astazi e ziua cea mai speciala pentru tine asa ca traieste-o la maxim.LA MULTI ANI

| bordeandreea12 a răspuns:

Iti doresc multa fericire iubire si tot ce iti doresti.laughing