| VivySample a întrebat:

Ce cadou i.as putea lua mamei mele? Ziua ei este pe 16 luna asta si nu stiu ce sa ii iau. Va rog, ajutati.ma cu idei!

Răspuns Câştigător
| Criterion a răspuns:

Fa-i un portret si printeaza-l la un studio foto, pune-l intr-o rama deosebita si daruieste-i-l!
De asemenea poti sa-i oferi o cana personalizata, o esarfa, un ceas de mana, un parfum pe care si-l doreste.
La multi ani mamei! Numai bine!

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Un lantisor sau niste cercei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma prea incanta cadourile materiale, ci urarile care vin din suflet mai mult. Incearca sa-i scrii o poezie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ciocolata, un buchet de flori, un parfum, o felicitare si un sincer si cald la multi ani.

| Enki a răspuns:

Flori si o felicitare in care ii scrii cat de mult o iubesti

| justbelieve a răspuns:

Un parfum, o geanta, cosmetice, o bluzita.ce foloseste ea mai multwinking impacheteaza-le frumos