| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a întrebat:

Buna!
Era mai de mult un joc cu doi iespurasi, unul rosu(sau roz, nu mai stiu sigur) si unul verde, puteai alege cu care vrei sa joci.Iespurasul avea un fel de "pusca", trebuia sa sara peste diferite obstacole, tin minte ca erau niste broste testoase de care nu te puteai atinge ca iti pierdeai din "viata". Trebuia sa "colectionezi":diamante, prajiturele si morcovi.Mai stiu ca numele jocului incepea cu "B"credbig grin.
Va rog ajutati-ma, spune-ti cum se numeste jocul ca e de mult timp si eu nu-l mai am in comp, daca mi-ati da si un link de unde il pot descarca ar fi minunat.
Ms.:*:*:*

1 răspuns:
| Albey a răspuns:

Jazz se numea si il poti luat de pe www.onlyfreeall.tk