| Emma97 a întrebat:

este adevarat ca fumatul slabeste? aru pls dau funda:X:d

9 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Nu. Doar iti ocupa timpu si mai uiti de mancare.iti mai taie pofta unoeri.dar nu tot timpul.

| Hirako a răspuns:

Nu slabeste la propriu, iti "strica" pofta de mancare.Deci daca fumezi mananci mai putin si slabesti, daca mananci aceeasi cantitate de mancare si fumezi nu vei slabi.

| Dennys1521 a răspuns:

Depinde de organism

| Hulya a răspuns:

Din moment ce esti fumator si esti obisnuit cu ele, aproximativ da.
Daca te vei lasa, si nu practici vreun sport (alergat, biciclism etc ) incepi sa te ingrasi pe parcurs scurt. Acum depinde si de corp. Succes :].

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Da. Dar nu te apuca de fumat ca îţi strici sănătatea.
Cu căcaturile alea.

| Iuli_9028 a răspuns:

Dada... prin fumat pierzi din greutate... cate un plaman pe rand!

| tequillaXd a răspuns:

Da mama mea s-a apucat de fumat pentru a slabi si a dat rezultate.Totusi nu te sfatuiesc sa te apuci sa fumezi

| Niklauss a răspuns:

Da este adevarat. Dar nu este sanatos sa fumezi! Chiar daca slabeste iti poti distruge sanatatea in alte moduri. imi dai terog funda ca n-am numa una.

| zozolixxa a răspuns:

Da este adevarat. Dar nu este sanatos sa fumezi! Chiar daca slabeste iti poti distruge sanatatea in alte moduri. Funda?batting eyelashes