| Anesiss a întrebat:

Este bine sa se indragosteasca o eleva de un profesor?

Răspuns Câştigător
| maria1212 a răspuns:

Nu. dar mai sunt si cazuri fericite-eu m-am casatorit cu el si avem si o fetita o chema sofia si are 4 anishori.sunt si cazuri fericite. a fost o adevarata aventura-depinde de situatie, la mine s-a terminat foarte frumoas

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Doar sa-l admirewhistling
Nu stiu de ce anul asta am impresia ca o sa fie bataie intre fete pe locurile de la olimpiada la istorielaughing

| AnaEindragostita a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

| Ioana_2144 a răspuns:

Nuuuu este bine deloc pentru ca el poate are si el nevasta copii nu este binee mai bine uital incerca sa te indragostesti de unbaiat de varsta ta

| Beatrice a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

omG... d'oh.

| UrbanNinja a răspuns:

Omfg!
Nuuuu!
Nici gand...cum naibii sa te indragostesti de profesori mai? Ai innebunit?
Scuze de cum am raspuns, dar nu este bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te indragostesti de un profesor in sensul ca iti place cum preda, iti place ce iti preda, iti place ora lui, etc., e bine. Daca te indragostesti de el in sensul de il iubesti cum iti iubesti... nu stiu... sotul sa zic asa, nu e bine.