| Denisa1828 a întrebat:

Este bine sa te pensezi la 11 ani? Sau la ce varsta poti s-o faci? Am auzit ca daca te pensezi de la varste mici vei avea niste,, puncte" sub sprancene. straight face

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Buna.
Nu-i adevarat in legatura cu punctele sub sprancene.
Poti sa te pensezi.
Dar incearca sa iti pastrezi naturaletea, deoarece asa esti frumoasa.
Si sprancenele groase, aranjate sunt la moda.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca crezi ca e nevoie e ok. Poti sa te pensezi, sa iei din fire daca arata nasol dar sa le dai forma, mi se pare cam aiurea la 11 ani. Si nu o sa-ti apara puncte sub sprancenelaughing)) sunt locurile unde ies firele laughing E normal sa fie.

| AtateaConditii a răspuns:

Doar daca ai stuf te poti pensa si in legatura cu punctele cred ca te referi la firele de par care cresc iar, toata lumea le are dupa ce se penseaza, dar dupa ce cresc nu se mai vad asa urathappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei poţi să începi de la 5 ani.La 11 ar trebui să fii deja în cluburi ascultând manele.