| XMusicIsMyLifeX a întrebat:

De la ce varsta poti incepe sa te pensezi?

9 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Eu am inceput cam de la 13 ani happy

| IateyourCookie a răspuns:

Cand crezi ca e necesar.eu ma pensez de la 13 ani happy

| SweetyNuta a răspuns:

Nu există o vîrstă generală, oricînd de la 12 în sus. Cînd simţi că e necesar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la orice varsta! daca suporti durerea, o poti face oricand! bafta!
funda?big grin

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

De la cat vrei tu

| DruggedCandy a răspuns:

Pai pe la 12-23 ani depinde cand vrei sau si mai devreme daca te lasa parintii :*

| Alexutzica a răspuns:

Buna draga mea.
Eu stiu, cand ai nevoie, adica cand crezi ca sunt prea mari sprancenelewinking
Bafta!

| BiiiaBiii a răspuns:

Pai depinde de sprancene. Daca le ai stufoase poti incepe mai devreme dar daca le ai normale poti sa le pensezi cand vezi ca nu mai au aceeasi forma si incep sa se uneasca.

| irinuka9 a răspuns:

13-14