| Precup_Diana_2001 a întrebat:

Bună! Este cineva care a absolvit facultatea de finante si banci? As vrea sa știu dacă este o facultate chiar asa grea și câteva sfaturi

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti foarte buna la matematica, atunci este o facultate usoara si placuta.
Dar daca nu esti buna la matematica, atunci facultatea asta nu-i de tine.

| Precup_Diana_2001 explică (pentru Violleta2022):

Ști cumva unde as putea sa ma uit cam ce se preda la matematica?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Precup_Diana_2001):

Cauti un student care face acum facultatea la Finante-Banci si il rogi sa-ti arate cursurile sau caietele lor.