| actrita a întrebat:

este cineve pe acest site care face facultatea de kineto-terapie? e greu? care e admiterea? as vrea mai multe detalii despre acesta facultate daca sunteti draguti.as vrea sa aleg aceasta facultate, iasi sau bacau, ce ma sfatuiti? si ce venit iti poate aduce acesta facultate dupa absolvire? merci.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna draga!
Iti zic de la inceput ca e f.simplu daca stii sa faci bine o chestie.Nu facultatea in sine e grea ci obtinerea licentei de profesie.Degeaba faci scoala daca nu poti manca paine pe baza ei.Anul trecut au cazut 14 baieti si 2 au luat iar la fete din 12 au cazut 2 iar 10 au luat. Explicatia:fetele au stiut sa faca ce se cerea:primit jet in amigdale