| Mitzuk a întrebat:

Este o melodie aparuta recent...o aud mereu la radio si imi place dar nu stiu cum se cheama.o canta un tip si vocea lui seamana cu a lui Randi si e o melodie asa mai calma, mai lenta...e super.sper ca veti intelege ce spun aici si poate ma puteti ajuta sa o gasesc. ofer funda!

2 răspunsuri:
| Ancaaaaaaaa a răspuns:

Buna! poate e melodia asta...http://www.youtube.com/watch?v=anusmpLwZPQ

| Mitzuk explică (pentru Ancaaaaaaaa):

Nu....melodia de care zic e in engleza..mersi oricum k ai incercat sa ma ajuti happy