| Word25 a întrebat:

Este urgent, va rog sa ma lămuriți si pe mine, ma doare in partea stângă cam tare in zona umarului stâng, am 17 ani. I-am spus lui tata azi sa mergem maine la medic la un control sa n-am o surpriză mai tarziu dar crede ca am tras curent. Nici mama nu ma intelege nici rudele ca au venit azi la noi. Nu stiu si tusesc, si de fiecare data când tusesc ma doare in acea parte. Cred ca este inima 80 % n-are ce poate fi altceva si ma doare continuu. Sanul stang n-are cum sa fie. Lămuriți-ma si pe mine ce este si am o tuse cam seacă, contează asta? sad

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mergi de urgenta la medic.

| ioanaKevlar a răspuns:

Nimeni altcineva nu va putea să te lămurească mai bine decât un medic. La dat cu părerea pe net toţi vor fi buni. Dar, probabil, niciunul nu va avea dreptate. Ba chiar unii te vor speria, aşa cum se întâmplă uneori cu diagnosticele online. Să mergi la medic este singura soluţie pentru a afla ce ai. Baftă şi multă sănătate!

| Alexutzzu_8051 a răspuns:

Okay,exact aceeasi problema o am si eu doar pe partea dreapta, nu cred ca e de la inima nu am trecut pe la doctor inca, sa-mi spui si mie ce ti-a zis doctorul te rog frumos ca am exact aceeasi problema ca a ta, incearca sa inspiri profund si o sa te doarahappy