| Cleorinaa a întrebat:

Buna.Eu am 15 ani si sunt din Suceava si vreau sa imi fac niste prietene tot cam de varsta asta.Eu stau in Suceava la liceu si vin din alata zona. Vreau sa mai cunosc fete si sa ne imprietenim.Mai ales cele care nu prea au prietene.Sunt o prietena loiala si amuzanta si vorbareata cat de cat si chiar simt ca asa pot sa imi fac o prietena din zona. Cum sa fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ai lucruri mai importante de facut la 15 anisori, decat sa stai noaptea pe internet ca sa cunosti fete?

Du-te de te culca, ca-i mai importanta odihna cerebrala la anisorii astia, ca maine ai scola si nu vei putea sa inveti si sa retii nimic.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Putini adolescenti mai folosesc acest site.