| anonim_4396 a întrebat:

Eu am avut la facebook, la prieteni, o persoana.Intr-o zi, cand am vrut sa intru la acea persoana, nu mai aparea... m-am gandit ca si-a anulat contul, dar nu.La celelalte persoane acea persoana apare, numai la mine nu...Si nici persoana respectiva nu ma gaseste pe mine.Imi poate spune cinevathinking, ce s-a intamplat si ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

La fel cum zic şi ceilalţi utilizatori din acest topic probabil te-a şters de la prieteni sau a apăsat "blochează această persoană". Altă explicaţie nu cred că se poate găsi. Bug-uri pe Facebook nu cred că mai sunt, sau cel puţin de genu'. Sper că ţi-am fost de folos, o zi bună.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Te'a sters de la pr

| xMary a răspuns:

Poate din greseala te-a scos/ ai scos-o de la prieteni. Eu zic sa scrii la "Cauta" numele ei si sa o adaugi la prieteni. Daca nu apare nu stiu ce altceva ar trebui sa faci, sorrybig grin. Oricum sper ca te-am ajutatkiss.