| iulia4taa a întrebat:

Eu am in clasa mea un baiat pe care il plac, si care ma place si el.In ultimul timp nu am mai vorbit asa cum o faceam inainte din cauza ca este gelos.Azi m-am enervat si i-am spus ca nu mai vreau sa vorbim NICIODATA si i-am spus PA. Regret asa de mult ceea ce am facut...Ce sa ma fac?

Răspuns Câştigător
| BizSinir a răspuns:

Pai suna-l si cerei scuze ca i-ai vorbit asa..de asemenea spune-i ca erai suparata, nervoasa si ca nu vorbeai tu atunci ci nervii.O, si trebuie sa-i spui neaparat ca nu are de ce sa fie gelos! In ciuda lucrurilor ce se spun despre gelozie aceasta ia nastere din neincredere nu din dragoste
Succes happy

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Da-l in masa de prost.Lasa-l,roaga-te la sfinti si multumeste-le ca te-au scapat de o persoana geloasa.Fii fericita.

| Doub a răspuns:

Ii trimiti un mesaj si ii spui ca iti pare rau. Ce-i asa de greu?