| Arisu a întrebat:

Salut, TPU, am o maree problema... vreau sa ma ajutati sa orezolv cumva, va rog, imi place de un baiat si lui de mine ii place sau ii placea sad si noi am vorbit un an, era tot normal, ne-am intilnit, a fost totul bine, dar acum vorbim tot mai rar si nu ne intalnim sad eu il plac, dar m-am saturat sa continuam tot asa si i-am scris o data ca s-a terminat si ca nu tot are un final fericit, el nu mi-a raspuns nimic. Ce sa fac?;(;( deja regret ce am facut si nu stiu daca ma mai place sau nu;(

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Probabil nu a mai putut vorbi cu tine. a avut probleme sau ceva de genul si nu stia cum sa-ti spuna. dupa un an persoanale se mai " racesc ", dar nu-ti face griji totul va reveni la normal. Trebuie doar sa-i spui ca simti ca esti mai singura si doresti sa petreci mai mult timp cu el sau sa-ti spuna daca are ceva probleme, daca nu mai doreste sa fie cu tine ( ceea ce nu cred ) sa nu fi suparata! Sunt atatia baieti in lumea asta dintre care unul chiar merita sa pui mult suflet pentru el. nu pentru. unul care se " plictiseste. Capul sus! Toate trec. da-le dracu oh go on. Fii fericita ca ai persoane care te iubesc cu adevarat si nu lasa sa fie stricata fericirea de un baiat

3 răspunsuri:
| Yoana3 a răspuns:

Pai incearca sa-i spui adevarul, ca il iubesti si apoi intreaba-l daca el te iubeste... si daca nu iti raspunde probabil e rusinos sau e cu cineva la pc big grin Bafta!:*

| CraziiKiduu a răspuns:

E vina ta!
Totuşi zii că ai făcut o greşeală foarte mare şi că vrei să fiţi cum aţi fost înainte.

| AnaCraciunCt a răspuns:

Nu stiu, dar ii urat.