| ionika a întrebat:

Eu am la scoala un club de lectura suplimentara si as vrea sa adaug si sectiunea matematica, dar nu prea am idei ce teste sa le dau la mate. Dar va rog vreau multe raspunsuri si repede, urgent.Va rog! Dau fundita celui mai inteligent si rapid rasp.Va rog vreau rasp urgent.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine le dai nistre probleme de logica si le arati ca matematica poate fi si distractiva. Uite aici ceva interesant: http://www.link.ro/logica/. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| criss:) a răspuns:

Ai putea sa te uiti pe www.didactic.ro,poate gasesti ceva

| botafogo a răspuns:

Da teste cu multe fractii si ce iti vine din minte ti-am scris cel cu lectura tu trebuie sa le dai o lectie si sa ii pui sa razolve probleme de logica

| stillhartu a răspuns:

Mai clubul de lectura suplimentara, genial. Dar de ce ai face si o sectiune de matematica in cadrul unui club de lectura?!? Jur ca nu pricep. Ori mate, ori romana.

| stillhartu a răspuns:

Imi cer scuze atunci @ionika. Oricum, ai o initiativa foarte buna!

| ionika explică:

Stillhartu eu vreau sa am mai multe sectiuni in clubul meu.si o materie si alta.