| Haru04 a întrebat:

Eu am Mozilla Firefox, si surorii mele i-a venit intr-o seara ideea de a "re-download" Mozilla.Toate bune pana cand am vrut sa pun o melodie si am intrat pe youtube. Dar cand am dat play melodiei, s-a blocat mouse-ul, s-a blocat videoclipul, melodia, TOTUL, si mi s-a restartat PC-ul. Iar acum imi face la fel, si sunt nevoita sa ascult pe Trilulilu sau pe altceva. Daca stiti ce ar putea avea PC-ul meu spuneti-mi! Va rog mult! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| andreyuu a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome si pot sa zic ca este un browser mult mai rapid decat Firefox.

1 răspuns:
| Haru04 explică:

Am avut si Chrome dar nu mi-a placut.Asi vrea sa stiu ce-i pot face Mozillei Firefox.