| elena98 a întrebat:

eu am parul putin cret si cu cateva fire rebele dar as vrea sa il am putin mai drept si nu stiu ce gama de produse pentru par as putea incerca. Imi puteti spune care vi s-a parut cea mai buna? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| MikiiDeea a răspuns:

Eu nu cred ca exista produse pentru par, care sa il indrepte, dar daca chiar vrei sa il indrepti (pentru putin timp), poti folosi o placa (desi nu iti sugerez, deoarece placa arde parul). Cel mai bine ar fi sa il lasi asa. Eu am parul drept si mereu mi l'am dorit cret.