| lolitawiki a întrebat:

eu anul acesta trec in clasa a XII-a, profil uman, specializarea stiinte sociale si as dori sa stiu ce materii noi o sa am. va multumesckiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa faci filosofie daca in a XI-a ai facut economie sau invers ca mereu le incurc ordineahappy In rest nu ai ce materii noi sa faci decat daca iti mai baga vreun optional ceva.

| Sadop a răspuns:

Vei avea 3 ore de filosofie pe săptămână şi una de Studiu social plus 5-7 opţionale, faţă de clasa a 11-a unde ai avut doar 4-6.
P.S. Aş avea şi eu câteva întrebări în legătură cu acest profil, poţi să-mi dai un id unde să te pot contacta?
Baftă!