| anonim_4396 a întrebat:

Eu anul asta sunt clasa a 8 a! Stiu ca la anul n-o sa mai fiu cu colegii mei,si vreau sa am multe amintiri cu ei:m-am gandit sa fac un oracol (o sa intreb in alta intrebare despre acest oracol,etc),dar am in minte doar acest oracol! Vreau mai multe idei si amintiri cu ei,adica am poze cu ei,videoclipuri,dar tot simt ca nu e de ajuns! Imi puteti da si mie niste idei, adica vreau sa fie ceva iesit din comun, imi vine sa plang gandindu-ma ca la anul n-o sa mai fim in aceeasi clasa!

3 răspunsuri:
| NellieLovett a răspuns:

Cumpara un tricou alb si roaga-i sa se semneze pe el.

| Stefany23 a răspuns (pentru NellieLovett):

Multumesc! O sa pun in aplicare acest sfat!

| Costa22 a răspuns:

Un album, tablou sau ceva să semnați toți pe el de preferabil cu poză