| bebelusa_9541 a întrebat:

eu la tv nu am disney channel si vreau sa ma uit si eu la unele emisiuni de acolo, amcautat un site unde sa pot vedea online si tradus in romana dar nu am gasit! cine ma poate ajuta si pe mine ca dau fundita! pop(app: sa nu fie site unde se plateste...sa fie ceva FREE)

Răspuns Câştigător
| AaAaAaAaAaA a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/seriale-tv.php si nu numai, funda te rog?

3 răspunsuri:
| DeeaDeutzaaa a răspuns:

Www.cool-webtv.net
e super site-ul si e si gratis.

Sa iti explic cum se foloseste:
Intri pe site. Undeva in dreapta scrie TV ONLINE. dai click acolo.
Dupa ce ai dat click, sus iti apare "romanesti","movies","sport","music","general""cartoon & kids".

Tu spui ca vrei sa vizionezi disney channel deci dai click pe Cartoon & kids.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

´nu imi pasa proasto bebelusa