| firedeaths a întrebat:

eu m`am inscris pe un profil de mate-info si vreau sa intru la intensiv engleza dar vruiam sa intreb cand terminam cu inscrierea la liceu si ne afiseaza rezultatele? eu vreau sa plec din judet si nu stiu cand pot

1 răspuns:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Rezultatele s-au afisat deja, iar pe 14 iulie se afiseaza si listele cu elevii admisi sau respinsi de la fiecare liceu. Intre 16 si 26 iulie se fac inscrierile la liceul la care ai intrat.