| Dan_8062 a întrebat:

Vreau sa merg la profil la mate info nu m-am hoatarat inca daca la intensiv engleza sau intensiv info... Dar nu stiu ce liceu sa aleg dintre Vianu Sava sau Lazar (deocamdata am medie de fiecare). Pentru cei care sunt sau au fost intr-unul dintre aceste licee: cum e atmosfera pe acolo cum se invata cum sunt profii?

1 răspuns:
| aleee5262 a răspuns:

Recomand engleza dar vad ca de cand e intrebarea asta... Ai si terminat liceul laughing