| bea_1048 a întrebat:

Buna eu nu am voce (pentru cantat)si am auzit ca daca canti mult vocea iti este mai frumoasa este adevarat?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu poti sa zici ca e mai frumoasa, dar e mai melodioasa vei fi mai stapana pe ea. Da asa e! Cu cat exersezi mai mult cu atat vei canta mai bine! Succes!

| paramore a răspuns:

Nu, cred ca mai debraga se obisnuieste urechea cu... zgomotullaughing

| Piticaaa a răspuns:

Mie imi place sa cred ca, desi o persoana nu are voce, ea poate canta. Exersatul te ajuta sa canti mai bine, mai frumos. Nici eu nu cred ca am voce, dar asta nu ma opreste sa cant. Fa ce te face pe tine fericita. Bravo tie!happy

| Fetita a răspuns:

Da, este adevarat. Profesorul meu de muzica ne zicea ca daca nu iti exersezi vocea se cam pierde. Altfel e cand ai exercitiu si altfel e cand nu. E ca si cand te-ai antrena la ceva... Sper ca intelegi ce vreau sa zic.