| artezy a întrebat:

vreau sa aflu cum pot avea o voce frumoasa? nu am mai cantat pana acum si vreau sa ma apuc de un gen in care vocea conteaza foarte mult... ajutati-maaa putem vorbii si pe messenger alin. wizz va astept

2 răspunsuri:
| rvr a răspuns:

Fereste-te de tigari, bea un ou crud in fiecare dimineata si fa vocalize winking si Lectii multe de canto. Trebuie sa vezi daca ai intai voce si daca ai trebuie sa o faci mai buna facand canto. si dk ai pasiune o sa reusesti suceessss :X :X funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti doresti cu adevarat sa canti si dai tot ce poti din tine o sa iasa ceva succes.