| perceive a întrebat:

eu si prietena mea cea mai buna, am devenit cam distantate (bine, niciodata nu am fost prea apropiate, dar...) acum vreau sa fim mai apropiate! cum sa fac? mersi

2 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Cam ciudata prietenie. Dar in orice caz, profitati de toate ocaziile venite pentru a va avea alaturi una de alta, cat mai mult timp posibil, fii sincera cu ea, spune-i cat de mult inseamna prietenia voastra pentru tine.Iesiti impreuna pe undeva, trebuie sa va distrati cand sunteti impreuna.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Este prietena ta cea mai buna si nu ati fost niciodata apropiate? Hmmm...cam ciudat, dar puteti gasi lucruri despre care sa vorbiti mai des, bineinteles preferinte ale amandurora, puteti iesi mai des impreuna, ca tot se incalzeste vremea, va puteti vizita mai des...pe scurt trebuie sa petreceti mai mult timp impreunahappy