| Nush7283 a întrebat:

Hey TPU, Eu si cea mai bună prietenă a mea nu mai suntem asa apropiate iar prietenia asta a devenit cam toxica din punctul meu de vedere si nu mai vreau sa fim prietene. Puteți să-mi spuneți ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui adevarul in fata!

| alexandraionela1234 a răspuns:

Spune-i ca nu te mai simți bine in prietenia asta si ca ar fi mai bine sa luati o pauza, sa va îndepărtați, ea o sa înțeleagă. Daca nu înțelege, e fix problema ei, nu e nimeni obligat sa stea undeva unde nu se simte bine.

| Anonim508 a răspuns:

Pai dacă este toxica, nu o mai băga în seamă și aia nu ar trebui să îți fie prietena! Prieten înseamnă să vă ajutați una pe cealaltă!