| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Eu sunt in clasa a 8a si vreau sa va intreb cu ce sa ma imbrac la banchet, eu vreau o rochita.
Ma intrebam ce fel de rochita sa port, nu sunt grasa pot sa zic ca am un corp de model nici prea slaba nici prea grasa.as vrea sa va cer parerea, ce ar fi mai bine sa port, o rochie mulata sau cu volanase?(de fapt ce ar fi potrivit pentru banchet)Si sa-mi mai spuneti ce culori se poarta anul acesta?
Mersii. Funda

1 răspuns:
| PamPamPaaaam a răspuns:

Cred ca ar trebui sa porti o rochita decenta, cu volanase, putin mai sus de genunchi dar nici prea prea, de culoare albastra, neagra, alba cu flori pe ea...sau cam asa ceva tongue.