| teiubesk a întrebat:

Buna
eu sunt in scoala generala si de aprozimativ 8 luni imi place de un baiat
sa ii spunem x
nu stiu daca si lui ii place de mine
se uita foarte insistent la mine dar eu nu il bag in seama
si prietenele mele mi-au zis ca intodeauna intoarce capul dupa mine si se uita dar eu nu am dat importanta
acum cateva zile mi-a spus verisoaa mea ca lui x ii place de ea ca a auzit de la y
euu va dati seama am ramas socata
l-am intrebat si a zis ca nu e adevarat si incerca sa ma convinga asta
trebuie sa va spun ca verisoara mea mi-a marturisit ca ii place foarte mult de el iar acum eu nu stiu ce sa ma fac pentru ca suntem indragostite de acelasi baiat si nu vreau sa-i spun pentru ca se va supara pe mine logic
toata lumea spune ca eu sunt mai frumoasa ca ea si mult mai desteapta deoarece ea chiuleste de la scoala si o sa ramana in curand repetenta.
acum vreau sa aflu de cine ii place lui de mine sau de ea?
voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Roxx_2428 a răspuns:

Eu cred ca ea a aflat de undeva ca el te place pe tine.si de aceea ti-a zis ca o place pe ea.
Tu ar trebui sa-i dai mai multa atentie lui sa-si dea si el seama ca il placi si sa-l crezi ca pe tine te place si nu pe ea.

Si pune-l pe el sa vb cu ea si sa-i explice ca pe tine te place de fapt si nu pe ea.

Succes!
funditaaa?

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Mai bine il intrebi pe el.si daca te place.combinati`va. iar verisoara ta trebuie sa accepte acest lucru.si oricum.mai sunt baieti

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Cred ca verisoara ta a spus asa pentru ca stia ca lui ii place de tine si vroia sa te faca sa-l uiti

daca ar fi fost o verisoara buna ar fi inteles ca lui ii place de tine si tie de el si ti-ar fi lasat cale libera, te-ar fi lasat sa fi fericita

dar nu este o verisoara buna si nu ar trebui sa te intereseze daca o ranesti daca stai cu el pentru ca nici pe ea nu a interesat-o daca te raneste

mai bine incearca sa fi fericita.si app din cate ai spus cred ca ii place de tinewinking
sa fi iubita:*. apropo. funditaaaaaaabatting eyelashes?

| kidda55 a răspuns:

Ar trebui sa o pui pe o prietena de'a ta sa il intrebe
daca ii place de amandoua la fel mai bine va lasa'ti amandoua batute