| usernamealy a întrebat:

In primul rand CRACIUN FERICIT tuturor!

este la scoala un baiat de care imi place si eu cred ca si lui ii place de mine si asa imi spun si prietenele mele (adica face unele gesturi si se uita intr-un anumit fel prin care imi arata ca ii place de mine), dar mai este o colega care il place si se tot da pe langa el, dae el nu o baga in seama si tot la mine se uita. prietenele mele imi spun sa nu imi fac griji ca fata aia nu are nici o sansa dar eu tot ma gandesc ca poate o sa o placa pe ea deoarece ea e mai indrazneata ca mine si o sa vb cu el crying oare ar trebui sa imi fac griji

vreau mai multe pareri

va pup:*:*:*

2 răspunsuri:
| lime_3980 a răspuns:

Fii atenta!laughing - nu ai cum sa dai gres!
scrie-i pe un biletel:" O sa reactionez ca la clasa intai... ce parere ai despre mine?". si vezi cum evolueaza discutia. astept sa-mi spui cum a fost!

| Mmiha a răspuns:

Pai in primul rand daca lui ii place de tine... Nu ar avea de ce sa se uite la acea persoana...
Si curaj itii faci tu singura.
Uneori mai trebuie si sa fii mai rusinoasaa. pentru ca o bagareata de aia nu e bagata in seama de nimenii. Nah asta e parerea meaa.-fundita:-s-?