| Andreea_9015 a întrebat:

Buna :* eu vreau sa ma ingras big grin. am inceput sa mananc seara. dar simt pur si simplu ca nu pot.ar trebui fortat?

Răspuns Câştigător
| baby27 a răspuns:

Depinde de organismul tau.nu trebuie sa te fortezi ca se te ingrasi.si eu am incercat si nu functioneaza asa pentru ca daca ai ardere buna atunci poti sa mananci d 4 ori pe noapte si nu o sa te ingrasi.incearca sa mananci regulat si sa folosesti ceva vitamine daca chiar nu vei reusi altfeltongue

4 răspunsuri:
| pinklife97 a răspuns:

Daca ti neaparat sa te ingrasi.eu zic sa incerci niste vitamine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com

| AlinST a răspuns:

Dar de ce sa te ingrasi? Ma gadesc ca poate nu ai formele dorite, dar asta nu este o soluite.

| Andreea_9015 explică:

@alinST: ma consider slaba. si de asta. am 40 kg la 1, 60. deci