| alessia a întrebat:

exista posibilitatea sa am apendicita?straight face, ma mai doare din cand in cand in partea dreapta jos, unde sunt apendicele. Tin sa mentionez ca mi se intampla asa de mai mult timp, si daca e sa ai apendicita in 3 zile dai in peritonita. Iar aia se manifesta mult mai urat adica: stari de voma, nu ai pofta de mancare, crampeni etc. Iar eu nu am asa.thinking Doar ma inteapa acolo. [nu tot timpul] Si inca ceva. cand stau intinsa si ridic piciorul drept la piept, nu ma doare tare doar simt ceva, thinking iar cand fac si cu stangu` tot la fel.laughing nu stiu ce sa zic. Intrebarea e: e posibil sa am apendicita? straight face.[nuuu vreauuu]

Răspuns Câştigător
| Noname_4058 a răspuns:

Apeleaza la un medic este cel mai bine,caci nu cred ca sunt multe pers care stiu multe,poate ssunt unele care au trecut prin asa ceva, si zic din ce stiu, dar cel mai bine... apeleaza la un doctor! ceaukiss

1 răspuns:
| hiphopgirl a răspuns:

Greu de spus doar ca daca ai avea aveai stari de voma dureri mari nu ai mai putea sa mergi dar poate cine stie poate se manifesta mai tarziu nu ar fi