| xAnne a întrebat:

facem ( eu si colegii meu ) o petrecere in pijamele si va dati seama ca nu o sa dorim toata noaptea... si o sa ne spunem povesti de groaza provocari, jocuri bataie cu pernele, multe altele si va rog sa ne dati ideei la un film de groaza chiar de groaza ( doarece vor fii invitati si baieti si noua sa ne fie frica si ei >:" sa ne ia in bratze etc ) deci cum am zis sa fie inspaimantator! si daca se poate si online cu fantome cu gen sange chestii! Multumesc!

-funda love struck
- votwinking

Răspuns Câştigător
| Rawr_2309 a răspuns:

Cattt de dragut.
Bafta la un baiat frumos, n`am ce zice.:-*
Sunteti tari fetelor :>
Uite niste filme online.:>
http://SPAM/horror/
Mai sunt multe pagini.
Si dai click pe vezi film online si gata.
Te pup. :-*

1 răspuns:
| Neluuu a răspuns:

Parerea mea este filmul:cazul 39. dar trebuie sa aveti putina rabdare pana se intra in subiect VIZIONARE PLACUTA