| Piㄨㄨy a întrebat:

Buna fani Pariu cu viata! Mi-ati putea face o mare favoare? Stiti cumva ce melodii canta actorii in episodul de azi? As vrea foarte mult sa stiu pentru ca nu prea am timp sa vad serialulhappy.

3 răspunsuri:
| Piㄨㄨy explică:

Nu conteaza daca imi raspundeti acum sau maine, dar vreau neaparat sa stiuhappy

| HappyKiddd a răspuns:

Pai, Vlad canta impreun CU Holograf---Sa nu-mi iei niciodata dragostea...(Vlad ii canta ca sa-l ierte)...Liviu si Ioana canta o melodie nu stiu cum se numeste dar e ceva legat d ei doi, Liviu pare fericit, dar Ioana mm..nu preabatting eyelashes

| HappyKiddd a răspuns (pentru HappyKiddd):

Vlad ii canta Ancai!