| Andruu24 a întrebat:

Buna fetele. Vreau sa va cer o parere... vreau sa ma vopsesc. tin sa mentionez ca prim data m-am vopsit cu 7.0 blond de la garnier iar a doua oara cu 533 tot de la garnier, culoarea mea naturala fiind saten mai inchis. ochii sunt caprui, tenul nu este nici inchis dar nici foarte deschis, iar forma fetei este ovala. Acum nu stiu ce culoare sa ma vopsesc...voi ce ziceti? happy

1 răspuns:
| ChPuCCa a răspuns:

Buna.Aceeasi culoare de par si ochi o am si eu si as vrea sa incerc sa adopt culoarea asta http://www.google.ro/......tp?/imgres