| Mădulici a întrebat:

Buna feteleee:*
am o intrebare.mai indrazneata cred eu puppy dog eyes.
cum a fost prima voastra relatie, primul prieten, primul sarut, cat a durat? mai sunteti impreuna? sau va mai ganditi la el? >8-.

Răspuns Câştigător
| DontHaveANamee a răspuns:

Prima relatia a fost cea mai fericita parte din viata mea.
Primul prieten a fost prima mea iubire.
Primul sarut a fost cea mai fina atingere,si a durat cateva secunde.
Nu, nu mai suntem impreuna, dar ma gandesc neincetat la el si la cat de fericita ma facea in fiecare zi cand imi zambea.happy...

3 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Ei cum a putut fiii? eram destul de micalaughing ce stiam eu pe atunci:d.A durat cam o iarna, si primul sarut[ei se tine mereu mintebatting eyelashes] nu ma mai gandesc la el, dar inca imi este drag ca si prieten desi nu am mai vorbit de mult timp cu el.mult succes!:*

| Alexiyaaaa a răspuns:

Prima mea relatie a durat 3 luni.Nu imi pare rau ca m-am despartit de el,pentru ca nu era persoana pe care mi-o doream eu.App, primul sarut nu mi-a placut, pentru ca nu a fost asa cum mi-am dorit.big grin

| JelLy_3370 a răspuns:

Prima relatie.thinking nu a durat mult.cateva zilerolling on the floorprimul sarut a fost cu un alt tip.in alta relatie, si cea mai lunga relatie a fost d 4 saptamana(pentru ca eu ma plictisesc repede de o persoanabatting eyelashes), si nu ma mai gandesc la ellaughing)big grin