| Gigellllllllla a întrebat:

Bună! Când ați avut prima relație și cât a durat? Cum a fost primul sarut?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Prima relatie serioasa a fost abia in anul I de facultate, caci in rest a fost doar o gluma pe parcurs.A durat aproape un an.Primul sarut a fost in clasa a IX-a, cat se poate de neindemanatic. laughing

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Primul sărut este mereu cringe, nu este un tipar când trebuie sa îți faci o relație și tot, fiecare are propriul drum și evoluam în ritmul nostru.
Totuși îți pot recomanda o relație de la 18+, ești mai matura ca și persoana și da.

| Continchiscontsters a răspuns:

Ma lua cu tremuratul și mise tăia piciorele este ceva ce nu poți descrie în cuvinte și nimic trăiești totul cu Adevărată da cu Adevărat

| Continchiscontsters a răspuns:

Este singurul și ultimul sărut da la altcineva n-a fost și nici nu va fi niciodată.