| Petronela01 a întrebat:

Buna feteloor! Voi cu ce va imbracati cand e ceva important?

3 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Depinde de locul in care mergi. daca e un eveniment important opteaza pentru o rochita, daca te duci intr un loc mai relaxant poarta o pereche de blugi si un tricou sau daca te duci la o plimbare poarta o fustita si un tricou

| Lorenuta2000 a răspuns:

Pai depinde UNDE se intampla acel ceva important. Vrei sa dai mai multe detalii in legatura cu locatia evenimentului sau felul evenimentului( nunta, petrecere etc.)?

| Petronela01 explică:

Petrecere