| Andreee a întrebat:

Feteloor.
Care este pentru. voi o tinula normala de scoala?
Adica, mai precis cu ce va imbracati de obicei la scoala? Funnndawinking`!

Răspuns Câştigător
| Xgirl a răspuns:

O pereche de blugi mulati lungi,o bluza de preferabil putin mai lunga sai maieu tricou(depinde de sezon)tenisi cu torac, o jaketa de piete, o esarfa si parul prins cu o agrafa peste cap sau mna depinde dar nu prins:*

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ma imbrac destul de comod. Blugi,tricou,maieu, sacoul sau un hanorac daca imi e frig, si tenesi.

| AlexyLuvvU a răspuns:

Blugi (negri, albi, gri, bleumarin), Tricou/bluza cu un desen funny, iar la tricou pot sa adaug o camasa in carouri (de obicei albastru cu alb sau albastru cu bleu), tenesi Converse, iar ca accesorii multeeee bratari, parul desfacut/prins depinde cum vreau in ziua respectiva.

| dulcykaLy a răspuns:

Blugi si tricouri

| AFR81 a răspuns:

O pereche de blugi albastrii cu o camasa/un bluzon/un tricou alb(de preferat camasa), adidasi si cravata scolii.

| MissIndependenttt a răspuns:

Pai eu de obicei ma imbrac in blugi si in camasa alba deoarece camasa este obligatorie la noi la scoala.Dar la camasa mai asortez cate o vesta,o esarfa...Iar blugi incerc sa ii cumpar cat mai la moda adica blugi strimti, taiati, ori blugi cu tur lasat.

| ClarissaMrc a răspuns:

Blugi lungi gri spre alb sau negri, camasa cu maneca scurta sau lunga, sacou lung dar suflecat pana la cot, adidasi DC, Convers, Nike, Adidas... si parul prins de obicei.