| olo a întrebat:

Buna fetelor, am nevoie de placa de par si as vrea sa reziste, imi puteti spune parerile vostre? Va rog, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Salut! Eu iti recomand placa de la Remington. Eu am una de la ei de mai bine de 2 ani de zile si functioneaza super bine, in conditiile in care o folosesc de cateva ori pe saptamana :) Asta este placa http://www.remington-style.ro/......02-67.html eu am cumparat-o din Auchan cu 80 lei, er ala promotie, dar ea costa cam 100 lei, depinde de unde o cumperi. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Trippy a răspuns:

Fieru de calcat.

| Elllliiii a răspuns:

Remington S9500 este cea mai buna, parerea mea, funda?batting eyelashes