| Bdtd04 a întrebat:

Ma adresez in special baietilor happy Care este genul vostru de fata? Fizic dar si psihic? Preferati o fata cu forme sau una mai slabuta? Ce cautati la o fata in special? As vrea stiu parerile vostre.

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

O tipa pe masura mea, nu doresc o fetita de buzunar de 1, 50 cu 50 de kg.Doresc ceva mai mare laughing. Ma uit in special dupa tipele 1, 80 cu 90 - 100 de kg.Nu imi plac slabele, Iar psihic ce pot spune,Incapatanata cu draci, cand e nevoie sa lase de la ea, sa fie dispusa la compromisuri, si mai intai detoate, sa aiba respect de sine.Sa stie sa se respecte, si sa aiba ceea ce multe femei din ziua de azi nu au, si anume DEMNITATE.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fizic... sa fie naturala. Nici sa isi faca o obsesie din a fi slaba, dar nici grasa incat sa fie neplacuta ochiului.

psihic... sa se adapteze la situatii usor, sa aiba incredere in propria persoana si sa fie independenta

| Sociopat a răspuns:

Cu forme tata! Cat despre psihic mi-ar placea sa fie o persoana cinica si cu capul pe umeri.Sa nu fie stiu eu ce cretina careia ii place sa se prosteasca ca, de, e funny sa te comporti ca personajele din desene sau ca si cum esti "drogat".Din pacate am multe astfel de rebuturi in a mea clasa.Nu pot nici sa fac laba cu gandul la una din ele ca imediat imi rasuna-n cap prostiile pe care le zic in pauze si se blegeste.

| ADMr a răspuns:

Buna, in primul rand, fiecare baiat are preferintele lui... eu prefer o fata pe plan psihic sa fie intelegatoare, sa lase si de la ea, iubareata si sufletista. Iar pe plan fizic, sa nu fie nici băț dar nici balon. Daca la o inaltime de 1.50m. are 50 kg este ok. Ce cauta un baiat la o fata?! Pffff laughing), cauta tot ce ascunde, ca de ex: sa aiba incredere in ea, cum gandeste, sa fie ingrijita, ce ascunde corpul ei :p. Unii baieti sunt fermecati de fetele cu care au discutat o perioada, altii sunt fermecati de aspectul fizic, deci variaza de la baiat la baiat. La mine conteaza mai mult cum gandeste si apoi citesc si aspectul ei fizic.

| mejustme99 a răspuns (pentru ADMr):

Ce ma bucur ca m-ai sunt si baieti din acestia laughing

| ADMr a răspuns (pentru mejustme99):

Pai ce credeai că Terra este populată numai de golănei, cocălarei, jmecherași si afemeiați? :p

| mejustme99 a răspuns (pentru ADMr):

80%

| ADMr a răspuns (pentru mejustme99):

Sunt perfect de acord cu tine legat de procentaj!