| Bazaibus a întrebat:

Buna,fetelor! Am o intrebare pentru voi. Cum scap de pielea maronie din zona inghinala? Adica linia bikinilor. Este inestetica si ma simt jenata. Si de la ce oare este asa? Multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca asa arati tu acolo, de ce te-ai simti jenata? Doar nu esti singura.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca poti.
Sau si daca se poate cred ca este destul de costisitor.Deci daca majoritatea sau chiar toate avem asa nu ai de ce sa iti faci griji ca nu veie fi singura.

| HadesSs a răspuns:

Te bronzezi sa fie uniforma si nu se mai vede, nu ai cum sa scapi altfel.