| EuOanaEu a întrebat:

Buna Fetelor as vrea sa va intreb daca uleiul de masline este bun pentru cresterea sanilor. Da sau Nu? Si cum as putea sa-l folosesc?

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Ce prostie e asta? Uleiul e petnrtu gatit si eventual ca sa te bronzezi. De unde va tot bin ideile astea?

| EuOanaEu explică (pentru Elvina):

Elvina am citit pe un site ca acesta este bun pentru piele pentru a o face mai fina si pentru par si ma gandeam daca este bun si pentru cresterea sanilor

| Elvina a răspuns (pentru EuOanaEu):

Nu. E o prostie ce zici tu. Sanii cresc din interior nu din exterior.