| abcdefgh a întrebat:

Este adevarat ca uleiul de masline ajuta la cresterea sanilor? Eu stiu doar ca ii hidrateaza blabla nu stiam ca ajuta si la cresterea acestora thinking. Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! uite un link, citeste si trage concluzii.
http://www.sfatulmedicului.ro/......izare_8053
O zi buna si frumoasa sa ai!

| Mosotti a răspuns:

Ajuta pe naiba, ori ai gene din nastere care sa comande sani mai mari, degeaba. Dar merge si cu sani mai mici, nu e asa problema, important e sa ai figura atractiva si un corp cat de cat. Daca ajuta ala, nu mai faceau multe femei operatie de marire de sani.

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Buna.Da este adevarat si sora mea a folosit ulei de masline si i-au crescut sanii.

| miley1004 a răspuns (pentru TheLordOfTheRings):

L-a mancat sau a uns sanii cu el?

| TheLordOfTheRings a răspuns (pentru miley1004):

LA uns!

| ShutUpAndSmile a răspuns:

Eu nu stiu chestia asta. Am auzit ca bun pentru par si bronz.